Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 321
Menu

Klaipėdos KM išbandė jėgas su Akmenės SC (1997-1998 m.)

Akmenės sporto mokyklos auklėtiniai sugebėjo išvykoje įveikti priešininkus Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinius treniruojamus Rolando Kasparavičiaus (52:44). Svečiai pirmavo tris kėlinius ir Klaipėdiškiams leido išsiveržti tik ketvirtąjame rungtynių kėlinyje, tačiau tai galutiniam rezultatui įtakos neturėjo (03:10; 10:16; 12:14; 19:12). Sauliaus Momkausko treniruojama Akmenės SC komanda į varžybas atvyko be penkių pagrindinių ekipos narių.

Akmenės komandos lyderiu tapo Lukas Balkauskas pelnęs savo komandai 17 taškų (5 tritaškiai), Klaipėdos Krepšinio mokyklos komandoje labiausiai pasižymėjo Karolis Spudulis, prie rezultato pridėjęs 15 taškų.

Rungtynių nuotraukas galite išvysti čia.