Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 320
Menu

97-98 m. Čempionato lyderių dvikovoje pergalę išplėšė Klaipėdos K.M. komanda

Balandžio 11 d. Akmenės sporto centro komanda, vadovaujama trenerio Sauliaus Momkausko, namuose susitiko su Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda, kurią treniruoja Rolandas Kasparavičius. Akmenės komanda čempionate žengė be pralaimėjimų, o klaipėdiečiai buvo patyrę 1 pralaimėjimą, prieš tuos pačius akmeniškius.      Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai ir pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 24:17. Antrąjame kėlinyje žaidimas išsilygino - 17:19 klaipėdiečių naudai. Rungtynių antroje pusėje iniciatyva priklausė Klaipėdos krepšinio mokyklos komandai. Trečiąjį kėlinį jiems pavyko laimėti rezultatu 21:15 ir persverti rungtynių rezultatą savo komandos naudai - 57:56. Ketvirtąjame kėlinyje Klaipėdos krepšinio mokyklos komanda pataikė 3 svarbius tritaškius metimus (per pirmus 3 kėlinius buvo pataikę tik 1) ir kėlinuką laimėjo 21:18.  Klaipėdos K.M. komanda  išplėšė pergalę prieš čempionato lyderius, rezultatu 78:74. Akmenės S.C. komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo M.Kibildis - 24 tšk., D.Bružas - 15 tšk., M.Košelis - 11 tšk. Klaipėdos K.M. komandoje J.Dumašius pelnė net 38 tšk., D.Dėringis ir D.Jakštas po 12 tšk., K.Spudulis - 9 tšk.