ŽMKL finalinių varžybų tvarkaraštis
- Parašė
- Būkite pirmas pakomentavęs!
Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos visų čempionatų finalinės varžybos bus surengtos Klaipėdos rekreacijos ir sporto centro salėje (Dariaus ir Girėno g. - 10). Į krepšinio šventę kviečiamos visos komandos, kurios dalyvavo ŽMKL. Apdovanosime visų komandų rezultatyviausius čempionato žaidėjus, vyks snaiperių konkursai, į kuriuos kiekviena komanda galės deleguoti po 2 žaidėjus. Vykdysime rungtynes visoms vietoms išaiškinti:
2003 - 2004 m. - Gegužės 19 d.
10.00 val. - rungtynės dėl 5 vietos:
Šilutės SM-2003 0 : 20 Gargždų SM-2003
11.00 val. - snaiperių konkursas (dalyvauja po 2 žaidėjus iš kiekvienos komandos)
12.00 val. - rungtynės dėl 3 vietos:
Klaipėdos KM-2003 33 : 42 Telšių SRC-2003
13.00 val. - rungtynės dėl 1 vietos :
Plungė-2003 62 : 58 V.Knašiaus KM-2003
14.30 val. - APDOVANOJIMAI
2001 - 2002 m. - Birželio 1 d.
10.00 val. - rungtynės dėl 5 vietos (rungtyniauja 5 ir 6 vietas reguliariąjam sezone užėmusios komandos)
11.00 val. - snaiperių konkursas (dalyvauja po 3 žaidėjus iš kiekvienos komandos)
12.00 val. - rungtynės dėl 3 vietos:
Gargždų SM-2001 27 : 37 Klaipėdos KM-2001-1
13.00 val. - rungtynės dėl 1 vietos:
Kretingos SM-2001 65 : 29 Mažeikiai-2002
14.30 val. - APDOVANOJIMAI
1995 - 1996 m. - Birželio 2 d.
10.00 val. - rungtynės dėl 3 vietos :
Gargždų SM-95 87 : 47 Klaipėdos KM-95
11.00 val. - snaiperių konkursas (dalyvauja po 3 -žaidėjus iš kiekvienos komandos)
12.00 val. - rungtynės dėl 1 vietos :
Plungė-95-EUROLIUX 79 : 86 Palangos SC-95
13.30 val. - APDOVANOJIMAI
1999 - 2000 m. - Birželio 8 d.
10.00 val. - rungtynės dėl 5 vietos:
Mažeikių SM-2000 : Palangos SC-99
11.00 val. - snaiperių konkursas (dalyvauja po 3 žaidėjus iš kiekvienos komandos)
12.00 val. - rungtynės dėl 3 vietos:
V.Knašiaus KM-2000 : Klaipėdos KM-99
13.00 val. - rungtynės dėl 1 vietos :
Šilutės SM-99 : Kretingos SM-99
14.30 val. - APDOVANOJIMAI
1997 - 1998 m. - Birželio 9 d.
11.00 val. - rungtynės dėl 5 vietos:
12.00 val. - snaiperių konkursas (dalyvauja po 3 žaidėjus iš kiekvienos komandos)
13.00 val. - rungtynės dėl 3 vietos:
Kretingos SM-97 : Palangos SC-97
14.00 val. - rungtynės dėl 1 vietos:
15.30 val. - APDOVANOJIMAI