Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 321
Menu

2003 m. amžiaus grupės startas ŽMKL

Nuo 2013 metų spalio mėnesio sėkmingai startavo 2003 metų amžiaus grupės vaikinų ekipos. Pirmosiose varžybose susitiko Skuodo KKSC ir V. Knašiaus KM komandos. Šame susitikime žymiai stipresni buvo V. Knašiaus rinktinė, savo varžovus įveikę net beveik 60 taškų skirtumu 35:92 (7:19; 5:25; 16:21; 7:27). Rezultatyviausi žaidėjai Skuodo komandoje buvo Dominykas Petrošius pelnęs 7 taškus, Ugnius Popovas - 5. V. Knašiaus ekipoje labiausiai pasižymėjo M. Abrutis - 27 tšk. ir M. Mockus - 20 tšk.

Kitas susitikimas Spalio 13 dieną įvyko tarp Šilutės ir Klaipėdos krepšinio mokyklų. Šiose varžybose Klaipėdiškiai savo varžovus įveikė net 23 taškų skirtumu 60:37, nors pirmasis kėlinys buvo apylygis, tačiau klaipėdiečiai savo pranašumą įrodė kituose varžybų kėliniuose (11:12; 4:20; 14:7; 8:21).

22-os dienos varžybose rungtyniavo Gargždai su Šilute. Šiose varžybose Šilutiškiai nuo pat pirmos akimirkos įrodė savo pranašumą, neleisdami Gargždiškiams įmesti nei vieno taško 92:28 (0:24; 9:23; 17:24; 2:21).

Skuodo KKSC ekipa antrose varžybose Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje nusileido Telšių SRC komandai rezultatu 41:12 (12:7; 11:3; 8:0; 10:2). Skuodo komandoje spėjo pasižymėti tik 2 krepšininkai, tai: Dominykas Jablonskis - 7 tšk. ir Airidas Skarys - 5 tšk.

2004/2005, 2002, 2001/2000, 1998/1999 ir 1995/1997 metų amžiaus grupių startas Žemaitijos moksleivių krepšinio lygoje įvyks nuo Vasario mėn. 1 dienos.