Klaida
  • JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 320
Menu

Paaiškėjo Žemaitijos moksleivių lygos 2003 m. gimusių berniukų čempionato nugalėtojai

Gegužės 17 d. Plungėje įvyko 2003 m. gimusių vaikinų čempionato finalinės varžybos. Šiame čempionate dalyvavo 9 komandos. Reguliariajame sezone kiekviena komanda sužaidė po 32 rungtynes, nes su kiekviena komanda susitiko po 4 kartus. Dalyvavusios komandos įgijo labai daug varžybinės patirties. Čempionate visos rungtynės buvo labai svarbios, nes 1-ą ir 2-ą vietas užėmusios komandos pateko į finalą, o 3-ią ir 4-ą vietas užėmusios komandos įgijo teisę žaisti dėl 3-ios vietos. Po 8 mėnesius trukusio sezono komandos išsidėstė taip:

9.Gargždų SM-2003 Gargždų SM-2003

Rungtynėse dėl bronzos medalių, po labai įtemptos kovos pergalę iškovojo Telšių SRC komanda, rezultatu 40:38 nugalėję Klaipėdos KM komandą . Telšių komandoje rezultatyvumu išsiskyrė M.Kazlauskas 16 t., R.Mockus 9 t., E.Kud 6 t., Ž.Kud 6 t., T.Fedotovas 3t.

Klaipėdos krepšinio mokyklos komandai taškus pelnė: G.Mažeika 13, A.Remeikis 7, A.Knystautas 6, A.Pakalniškis 4, L.Jokubaitis 4, E.Skruibys 3, T.Jonušas 1.

Dėl čempionų vardų susikovė Klaipėdos V.Knašiaus KM ir Plungės SRC komandos. Rungtynes rezultatu 74:45 laimėjo klaipėdiečiai.

V.Knašiaus KM komandai taškus pelnė: V.Savickis 18, R.Kneižys 17, M.Mockus 13, D.Venckus 6, R.Gedspudas 5, G.Ramonas 4, V.Skurdenis 3, E.Stulpinas 2, G.Galdikas 2, E.Maziliauskas 1

Plungės SRC komandai taškus pelnė: J.Baltrimas 20, J.Stropus 10, Ž.Rusys 4, L.Liutika 4, E.Rudys 2, L.Lukošius 2, R.Kudžma 2, N.Radžius 1.

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo išrinktas V.Knašiaus KM atstovas - V.Sivickis.

Prieš finalo rungtynes įvyko tritaškių metimų konkursas, kuriame rungėsi po 4 kiekvienos komandos taikliarankius. Finale susirungė du Klaipėdos KM atstovai - Arnas Knystautas ir Aidas Remeikis. Snaiperių konkurso laimėtoju tapo Aidas Remeikis.

Buvo apdovanoti ir rezultatyviausi kiekvienos komandos reguliaraus čempionato žaidėjai. Jais tapo:

V.Knašiaus KM-2003 - Mintautas Mockus 545 tšk.

Plungės SRC-2003 - Justas Baltrimas 454 tšk.

Telšių SRC-2003 - Eimantas Kud 297 tšk.

Klaipėdos KM-2003 - Gabrielius Mažeika 304 tšk.

Palangos SC-2003 - Rokas Jocys 323 tšk.

Skuodo KKSC-2003 - Ugnius Popovas 361 tšk.

Kretingos SM-2003 - R.Tiškus 347 tšk.

Šilutės SM-2003 - Vingaudas Radišauskas 298 tšk.

Gargždų SM-2003 - Aretas Barbšys 277 tšk.

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos organizatorius Laimonas Šapkauskas kartu su Plungės SRC direktorium Alvydu Viršilu apdovanojo visus prizininkus medaliais ir taurėmis, čempionų komandą - čempioniškais marškinėliais. Čempionų komandos treneriui buvo įteiktas ŽMKL ir VARLĖ.LT įsteigtas prizas - planšetinis kompiuteris.