Menu

ŽMKL U10, 2010 METŲ ČEMPIONAI – TAURAGĖS SC

Birželio 9 d., antradienį Klaipėdoje įvyko U10 (2010 metais gimusių vaikų) finalinis ketvertas. Į Klaipėdą dėl čempiono titulo atvyko rungtyniauti: Palangos SC, Telšių „Telšiai“, Tauragės SC ir namų šeimininkai Klaipėdos KM-I komanda.
Pirmame pusfinalyje susitiko Klaipėdos KM-I (treneris Mindaugas Stašys) ir Telšių „Telšiai“ (treneris Audrius Maneikis). Pusfinalio rungtynes sėkmingiau sužaidę klaipėdiečiai iškovojo pergalę 69:54 ir pateko į finalą.
Antrame pusfinalyje susitiko Palangos SC (trenerė Daiva Mažionienė) ir Tauragės SC (treneris Tadas Rapolavičius). Užtikrintai žaisdami tauragiškiai iškovojo pergalę 83:65.

Po pusfinalio rungtynių įvyko snaiperių konkursas, kuriame čempionu tapo Tauragės SC žaidėjas – D.Laucius.
lllllllll

Dėl bronzos kovojo Telšių „Telšiai“ ir Palangos SC auklėtiniai. Bronza 2019/2020 metų sezone atiteko Palangos SC komandai, kuri įveikė telšiškius 63:52.

Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos finale susitiko Klaipėdos KM-I ir Tauragės SC. Visų rungtynių metu komandos kovojo pagirtinai, stengėsi įrodyti savo pranašumą. Klaipėdiečiai antroje rungtynių pusėje pirmavo net 17 taškų skirtumu, bet tauragiškai pataikė keletą svarbių metimų, pagerino gynybą ir ėmė vytis pirmaujančią komandą. Po keturių kėlinių, rungtynių švieslentėje rezultatas buvo lygus ir komandos turėjo rungtyniauti papildomas 5 pratęsimo minutes. Pratęsimo metu tauragiškiai iškovojo pergalę 67:54 ir tapo čempionais.